Poszukując noclegu na wiosenny urlop, warto przyjrzeć się uważniej hotelom i pensjonatom w Bieszczadach oraz Beskidach. Sprawdź gdzie najlepiej wyprawić się, by wypocząć pośród budzącej się do życia, górskiej przyrody. Zobacz nasz przegląd tanich noclegów w Bieszczadach oraz Beskidach: Sądeckim, Śląskim, Żywieckim i Małym.

bieszczady_beskidy

Bieszczady

Dla poszukujących spokoju i uciekających od tłoku, Bieszczady będą dobrym wyborem. Paleta ofert noclegowych na wiosnę 2017 jest bardzo szeroka. Od nastrojowej karczmy Paweł Nie Całkiem Święty, poprzez Witalną Osadę Helonowo z tradycyjnymi atrakcjami SPA, aż po słynny Hotel Skalny Spa z basenem w Polańczyku.

Zobacz wszystkie oferty na tanie noclegi w Bieszczadach.

bieszczady_beskidy

 

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki uzdrowiskami stoi. Dość wspomnieć choćby Krynicę-Zdrój i Muszynę. Wiosną łatwo tutaj o tanie noclegi. Szczególnie polecamy te w Krynicy-Zdroju.

W tej urzekającej miejscowości, położonej na wysokości ok. 600 m n.p.m, do wyboru masz wiele zróżnicowanych opcji noclegowych. Willa Zdrój to klasyczna propozycja. Oprócz standardowego wyposażenia, tutejsze pokoje mają aneksy kuchenne. Z kolei Ośrodek Wypoczynkowy Amadeusz kusi tanimi pakietami pobytowymi, w których cenie jest wliczone zarówno wyżywienie, jak i atrakcje SPA: jacuzzi, sauna i masaż.

bieszczady_beskidy

Beskid Śląski

Oprócz tanich noclegów w Wiśle, warto rozważyć także inne miejscowości Beskidu Śląskiego. Szczególnie polecamy wyjątkowo malowniczy Ustroń. Rozpostarty na stokach Równicy i Czantorii Wielkiej, zachwyca swym uzdrowiskowym spokojem i nieoczywistymi atrakcjami. Choć początki miejscowości są datowane na XIV wiek, największe atrakcje Ustronia pochodzą z czasów późniejszych. Jest tu uroczy, choć zdecydowanie nie zabytkowy rynek, nowoczesne domy zdrojowe i pijalnie wód oraz park zdrojowy, niepodobny do żadnego innego w Polsce. Ma 200 lat, ale dużo tu całkiem nowych atrakcji (tężnia solankowa) i ciekawych, socrealistycznych akcentów (piramidy z lat 60. XX wieku).

Tani nocleg w Ustroniu zapewnimy sobie w Perle Beskidu, w pensjonacie na zboczu Równicy.

bieszczady_beskidy

Beskid Żywiecki

Warto rozejrzeć się po okolicach Żywca w poszukiwaniu wiosennego relaksu. Jeżeli szukasz miejsca z nastrojowymi, drewnianymi zabudowaniami, ruską banią, sauną i możliwością jazdy konnej na miejscu, wybierz Rancho Adama w miejscowości Pewel Ślemeńska, 18 km od Żywca.

Z kolei Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Vesta w Jeleśni (8 km od Żywca) to idealny wybór dla miłośników nowoczesnego komfortu. Tutaj doświadczysz relaksu w SPA i otrzymasz liczne zniżki na zabiegi kosmetyczne.

bieszczady_beskidy

Beskid Mały

Stare drewniane kościółki i kapliczki, tajemnicze jaskinie, kamienne szałasy i wiele innych unikalnych atrakcji turystycznych czeka w Beskidzie Małym. To doskonałe miejsce na wiosenny urlop.

Planując wyjazd warto rozważyć pobyt w Radocza Park Active & Spa, 7 km od Wadowic. To miejsce o sprawdzonej renomie. Tutejszy basen i inne atrakcje SPA mają wielu fanów, którzy wypatrują nowych ofert tego kompleksu wypoczynkowego.

Wyślij komentarz