Myślami jesteś już na wakacjach 2017? To dobrze, bo planując wcześniej, możesz sporo zaoszczędzić. Nie czekaj do ostatniej chwili i zarezerwuj wymarzone wakacje za granicą first minute! Podpowiadamy jakimi dwoma kierunkami szczególnie warto się zainteresować, planując wakacje 2017 first minute.

WŁOCHY, MORZE ŚRÓDZIEMNE, RIMINI, WAKACJE 2017Włochy, Morze Śródziemne, Rimini

Rimini to jeden z najsłynniejszych kurortów nad Morzem Śródziemnym. Panującego tu wakacyjnego nastroju nie da się porównać z żadnym innym miejscem na Ziemi. To ulubione miejsce wypoczynku Europejskich celebrytów, Włosi przyjeżdżają rok w rok całymi rodzinami, a turyści znajdują swój kawałek raju.

Rimini tętni życiem na całej długości linii brzegowej. Tutejsze szerokie, piaszczyste plaże uchodzą za jedne z najpiękniejszych. Nie ma tu tak naprawdę typowego centrum, bo atrakcje kulinarne, kluby i inne turystyczne ciekawostki są równomiernie rozłożone w całym Rimini. Dla spragnionych prawdziwych wakacyjnych atrakcji, Rimini będzie strzałem w dziesiątkę. Ze swoim bogatym zapleczem udogodnień dla turystów i plażowiczów, Rimini ukazuje nowe znaczenia określenia komfort wypoczynku.

Rimini to także rewelacyjne miejsce na smakowanie specjałów włoskiej kuchni, imprezowania w rytm bardzo różnych rytmów muzycznych oraz zwiedzania. Miasteczko jest bardzo stare – zostało założone w 268 r. p.n.e. Z zabytków wypada choćby „zaliczyć” uchodzącą za najpiękniejszą na świecie budowlę renesansową: Świątynię Malatestów (Tempio Malatestiano). Wypada też przespacerować się wąskimi uliczkami starówki Rimini, przejśc pod najstarszym łukiem triumfalnym epoki rzymskiej – Łukiem Augusta oraz zachwycić się architektonicznym fenomenem – Mostem Tyberiusza z I wieku n.e.

A teraz najlepsze: Rimini, pomimo sławy najwyższej klasy kurortu nad Morzem Śródziemnym, nie jest wcale przesadnie drogim miejscem. Zerknij na wakacyjną ofertę pobytu w rewelacyjnym 3-gwiazdkowego Hotelu Vanucci w Rimini. W cenie jest wyżywienie, klimatyzacja, pościel i ręczniki, basen dla dzieci oraz opieka sympatycznego rezydenta z Czech przez cały pobyt.

BUŁGARIA, MORZE CZARNE, ZŁOTE PIASKI, WAKACJE 2017Bułgaria, Morze Czarne, Złote Piaski

O Bułgarii pisaliśmy w zeszłym roku – był to jeden z najpopularniejszych kierunków na zagraniczne wakacje. Wygląda na to, że w 2017 roku będzie podobnie.

Złote Piaski to, obok Słonecznego Brzegu, najważniejszy kurort wakacyjny Bułgarii. Są położone nad samym Morzem Czarnym, 17 km od historycznego miasta Warny (zajmującego szczególne miejsce także w polskiej historii). Oprócz typowo plażowych atrakcji jest tu aquapark, szerokie możliwości uprawiania jazdy konnej, a także przystań jachtowa.

Polacy w ostatnich latach bardzo polubili Złote Piaski. Po przyjeździe na miejsce okazuje się bowiem, że jest to niesamowity kurort, wypełniony po brzegi atrakcjami. W dodatku cenowo bije na głowę wszystkie śródziemnomorskie kurorty. Pora zatem zobaczyć ile kosztują wakacje nad Morzem Czarnym.

Cena wakacji w Bułgarii zachęca do wyjazdu. Za 12-dniową wycieczkę do Złotych Piasków nad Morzem Czarnym z przejazdem luksusowym autokarem, noclegami w 3* hotelu, wyżywieniem, zagwarantowaną opieką lekarską, opieką pilota-rezydenta a także ubezpieczeniem KL, NNW, bagażu, zapłacimy ok. 1000 zł.

Zaplanuj wakacje first minute: to się opłaca! Zobacz wszystkie oferty na wakacje 2017.

Wyślij komentarz